jerkam

Zkoušel jsem vepsat Astra 3B, ale ani to nepomohlo.Vážně není nikdo, kdo by dokázal rozumně poradit s naladěním slováků

Nejlepší odpověď
www

Podle mne se snaží radit rozumě všichni. Nikdo ale nezná tvoje technické schopnosti, ani tvoje veškerá zařízení a udělátka.
Navštiv proto jiné a odborné stránky, jsou jich mraky. Tyto jsou tzv. všeobecné, na kdeco. Víš? 🙂

Další odpovědi
jennysh

A nějaký kontakt na vás? Je to totiž na delší dobu,pokuď máte trpělivost,a vydržíte,jsem ochoten vám s tím pomoct.

jerkam

jennish: skype jerkamiv