chomi

zkopiroval jsem to do C:/Windows/system32 ale stale mi to psalo ze to chyby prosim poradte

Doplňuji:
mss32.dll mi chyby a nevim proc kdyz to tam vlozim

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to vkládám, musím provést restart systému ohledně načtení té knihovny. Pouhým zkopčením to nefunguje.
Asi máš problém s nějakou hrou? Že.

Další odpovědi
bolak

Hází ti to eror při startu windows nebo až v nějakým programu nebo hře, která tu knihovnu využívá? Pokud ti to blbne v programu/hře, tak to zkus ještě zkopírovat do hlavního adresáře toho programu/hry.

Jinak musíš restartovat PC, aby to vůbec mělo šanci reagovat na změnu. Někdy je potřeba nainstalovat i Directx, zkus se mrknout tady a postupovat podle návodu > http://www.you­tube.com/watch?v=Jd47C6i­T9g4

huxa

měl jsem také problém s nějakou hrou, toto jsem vkládal do umístění s tou hrou ;)

anonym

Podívej se i na jiné odpovědi a používej tuto debatu k upřesnění problému, i tak mi přijde tato komunikace, není potřeba vnitřní pošty.