aramah

Zkontrolovali jste si to taky?

Vytrhala jsem všechny podlahy,a nic, jak je to možné?

A co vy? Dopadli jste lépe?
Doplňuji:
A promiňte, Damiana už se zmínila v předchozí otázce p.Drapa.

Nejlepší odpověď
anonym

Podlahy u nás doma jsou zatím ještě v pořádku, tak je přeci nebudeme trhat.

Další odpovědi
Děda Louda

Hlavně, Drape, vynech vulgární výrazy, až budeš popisovat svůj nález.

Drap

Vytrhal jsem prkna a nic. Teď jsem vzal do ruky kango, a začnu rozbíjet betony. Až dokončím sdělím, co jsem našel.

led

Amaterskí archeológovia, pozor,
minulosť vie byť niekedy veľmi krutá.
Najdete pod podlahou džbán plný keltských mincí a prišli ste o bývanie. Nasťahujú sa vám tam archeológia profesionál. Ak niečo z nájdeného poškodíte, ešte vám môžu hroziť sankcie. So všetkým, čo nájdete, sa musíte podeliť so štátom.
Potom len poletia tie vulgárne výrazy…

Rocker

Taky nic,ale zkusím to ještě na chalupě:-)I když,kdo ví,byla kdysi po němcích,třeba by tam někde něco bylo,co nestihli vzít při odsunu.