martin14

Zklidní se pes v dospělosti?

Mám nové štěne a strašně rádo blbne a všude lítá zklidní se v dospělosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě. Hodně tomu napomůže správná výchova. Štěně je jako mládě hravé…potom si prodělá svou psí pubertu a vyspěje v dospělého psa, který vlastně vždy bývá podstatně klidnější než je jako štěně.

Další odpovědi
www

Většina ano, hodně záleží na aktivitách, které mu poskytneš a na ty je rasa od rasy více či méně náročnější. Vyřádí se venku, doma je pak klid. Rovněž záleží na naučených návycích i vlastní povaze psa, navíc štěňata jsou vždy aktivnější.
Zkušenost

Zplic

Podle toho, co je to za plemeno. Pokud je to temperamentní plemeno, tak můžete očekávat, že tento pes bude čilý i ve stáří.

samicek333

Určitě, záleží ale na plemeni kdy se zklidní a samozřejmě i na povaze psa, někomu se pes zklidní třeba už ve dvou letech, někomu jinému až ve třech. Já bych se psem pohrála, nebo ho vytáhněte na dlouhou procházku, někam do lesa aby se vyběhalo a pak bude spát až do večera.