Thor841

Zjistom online zda je telefon v zaruce?

Dobry den, prosim o radu. Koupil jsem mobil z druhe ruky, zarucak u neho nebyl, ale je videt, ze telefon je skitecne novy. Ale me zajima, zda se da nekde podle IMEI zjistit, zda zaruku ma a popripade jak dlouho?

Dekuji

Odpovědi
LeVovič

o žádné takové stránce nevím, pokud je to Nokie, pal lze zadat kód, který ti ukáže datum výroby, ale i tak ti to bez záručního listu nikdo nevyreklamuje :)

Lamalam

Když nemáš záruční list, nebo alespoň účtenku, tak je ti taková informace stejně k ničemu.

Hamon

Od výrobce bys opravdu mohl získat informaci kdy byl mobil vyrobený.
Reklamovat lze i bez záručního listu i bez dokladu o koupi. V nouzi stačí čestné prohlášení.