zjistila jsem,že je můj partner registrov. na sex seznamkách.co mám dělat?

Nejlepší odpověď
kropitko

Rozhodně bych si s ním o tom promluvila a snažila bych se zjistit proč?! Pak bych teprve zvažovala další kroky.
Určitě jste z toho hrozně zklamaná a cítíte se podvedená. Hlavně zachovejte klid. Bude to těžké, ale rozhodně je to lepší, než udělat scénu.

Další odpovědi
hanulka11

A jak jste to zjistila, asi ty stránky navštěvujete taky ?Jinak byste na to nepřišla.

Terryle

především bych si zjistila, jak dlouho s ním jste a jak dlouho je tam on registrovanej – mohl se třeba zaregistrovat, ještě než jste se potkali. Prostě si s ním o tom promluvit, ale ze začátku asi hned neobviňovat…