Avatar uživatele
hanny 2

Zjistí mi přítomnost drogy v krvi,když si namažu bolavé místo mastí připravenou z pravého konopí,které obsahuje THC?

Doplňuji:
Myslím tím situaci,kdy budu jako řidič účastníkem havárie a budou mi brát krev,aby zjistili přítomnost alkoholu,jestli zjistí i přítomnost drogy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, hanulka11, chudst, anonym, suaeda před 4542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

museli by ti asi dělat specielní test
a po masti to mohli zjistit , když ta mast hojí i zaněty ,tak je vidět,že se vstřebává hluboko…
já se s ní taky mažu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fidel

NE. Šlo by to teoreticky zjistit pouze speciálním testem. U občasného hulené trávy to jsou tři dny. Pak nezjistí nic. U pravidelných huličů je to až několik týdnů. Z toho pro vás vyplývá, že by to u vás zjisti neměli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Přítomnost látky THC zůstává v těle déle než alkohol. Jak zde píší ostatní i několik týdnů. Alkohol je pryč po několika hodinách, či málo dnech. Před časem jsem slyšel, že zbytky THC lze laboratorně nalézt v moči i po několika týdnech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cstr

Jako účastníkovi havárie Vám nebudou brát krev, pouze za předpokladu, že bude pozitivní dechová zkouška na alkohol…
Test na alkohol neprokáže přítomnost drogy v těle.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek