hanny 2

Zjistí mi přítomnost drogy v krvi,když si namažu bolavé místo mastí připravenou z pravého konopí,které obsahuje THC?

Doplňuji:
Myslím tím situaci,kdy budu jako řidič účastníkem havárie a budou mi brát krev,aby zjistili přítomnost alkoholu,jestli zjistí i přítomnost drogy.

Nejlepší odpověď
hanulka11

museli by ti asi dělat specielní test
a po masti to mohli zjistit , když ta mast hojí i zaněty ,tak je vidět,že se vstřebává hluboko…
já se s ní taky mažu

Další odpovědi
Fidel

NE. Šlo by to teoreticky zjistit pouze speciálním testem. U občasného hulené trávy to jsou tři dny. Pak nezjistí nic. U pravidelných huličů je to až několik týdnů. Z toho pro vás vyplývá, že by to u vás zjisti neměli.

suaeda

Přítomnost látky THC zůstává v těle déle než alkohol. Jak zde píší ostatní i několik týdnů. Alkohol je pryč po několika hodinách, či málo dnech. Před časem jsem slyšel, že zbytky THC lze laboratorně nalézt v moči i po několika týdnech.

cstr

Jako účastníkovi havárie Vám nebudou brát krev, pouze za předpokladu, že bude pozitivní dechová zkouška na alkohol…
Test na alkohol neprokáže přítomnost drogy v těle.