Anonymousd

Zjistí doktorka na „13leté“ preventivní prohlídce, že masturbuji?

Zjistí doktorka že masturbuji na 13ti leté preventivní prohlídce? Jsem kluk.

Nejlepší odpověď
Kelt

Pokud to nebudeš dělat před ní, tak to nezjistí. Nicméně od Freuda pochází výrok. Každý v životě aspoň jednou onanoval a kdo to opírá, onanuje dosud.

Další odpovědi
Palpatine

Proboha kolikrát se na to budou všichni ještě ptát? Mě se na to lékařka v životě neptala. Ani ve 13 letech ani v 15 a ani v 18 letech. Do tvého sexuálního života, pokud nemáš pohlavní nemoc, jim je velký kulový.

autacek

Jestli ti nechlupatí dlaně na rukách, tak to nepozná.

Malvína

Jestli pozná, to asi ne, nicméně se tě bude ptát, zda se ti ztopoří penis. Není to nic, za co by ses měl stydět a naopak je to naprosto v pořádku.

annas

Přečetl jste si dobře svou otázku? Vy budete na prohlídce masturbovat?

Netuším, na co se všechno ptá lékařka na prohlídce, ale pokud na toto téma narazí, tak se nestyďte jí odpovědět. Je to přece znak dospívání.

nyjono

Nepozná, neboj.
Možná se tě bude ptát, je lepší odpovědět pravdu. Jde jen o to, zjistit, jestli je vše tak, jak má.

Kryšpín

Zahoď stud je to pro tvoje dobro doktorka možná viděla i jiné ptactvo, pokud není předložka u žaludu přirostlá tak pomůže tréning, není problém, pokud je fimoza vrozená může následovat zánět, problémy při sexování a pomůže obřízka v celkové anestézii

zjentek

No musíš tam toho na chvíli nechat… jinak tě v klidu nevyšetří! ;)

Kelt- hovadina! Já to nepopírám a onanuju dodnes!