tony2412

Poradíte, jak mohu vyřešit chybu u databáze služby Windows Update? Více v popisu.

Zjištěna potenciální chyba databáze služby windows update, co s tím?

Aktualizace funkcí na W10,verze 1809 amd64 2019–03 čeká na stažení.// Když se to stáhne napíše mi to že je nainstalován ovladač který způsobuje nestabilitu systému a bude zakázán, pak mám možnost potvrdit „dobře rozumím“ Ale nevím o jaký ovladač jde a pokud to povolím tak co když mi NTB přestane fungovat, setkali jste se s tím někdo? Když spustím řešení problémů s update, tak mi to napíše "Nalezené problémy : zjištěna potenciální chyba databáze služby windows update.(žlutý trojúhelník s vykřičníkem)/Je nutné opravit součásti služby Windows update (opraveno) / Zkontrolovat čekající aktualizace (opraveno)/

Nejlepší odpověď
Edison

Přejít na jiný OS?

Další odpovědi
anonym

V prvé řadě jste vůbec neměl povyšovat na W10 … vidíte že je to spojeno logicky jen s nějakou komplikací, jako například nekompatibilní ovladač. Pokud máte tu možnost setrvat například na W7 určitě raději zůstaňte na ověřené verzi která vám fungovala bez problémů. S W10 žádné zázračné nové funkce o které by mělo smysl tak bojovat nepřichází …