Pokročilý

Poradíte, jak mohu vyřešit chybu u databáze služby Windows Update? Více v popisu.

Zjištěna potenciální chyba databáze služby windows update, co s tím?

Aktualizace funkcí na W10,verze 1809 amd64 2019-03 čeká na stažení.// Když se to stáhne napíše mi to že je nainstalován ovladač který způsobuje nestabilitu systému a bude zakázán, pak mám možnost potvrdit "dobře rozumím" Ale nevím o jaký ovladač jde a pokud to povolím tak co když mi NTB přestane fungovat, setkali jste se s tím někdo? Když spustím řešení problémů s update, tak mi to napíše "Nalezené problémy : zjištěna potenciální chyba databáze služby windows update.(žlutý trojúhelník s vykřičníkem)/Je nutné opravit součásti služby Windows update (opraveno) / Zkontrolovat čekající aktualizace (opraveno)/

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Přejít na jiný OS?

Další odpovědi:

Zlatý

V prvé řadě jste vůbec neměl povyšovat na W10 ... vidíte že je to spojeno logicky jen s nějakou komplikací, jako například nekompatibilní ovladač. Pokud máte tu možnost setrvat například na W7 určitě raději zůstaňte na ověřené verzi která vám fungovala bez problémů. S W10 žádné zázračné nové funkce o které by mělo smysl tak bojovat nepřichází ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý ge0rge 1202
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý mosoj 1097
Zlatý Hlada 1023
Zlatý led 998
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Zlatý cochee 732

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.