tralala

Zjistena adopce ,poradte

prosim jak vypatrat svoji biologickou matku a popr sourozence ,je mi 25 let a az nyni jsem se to dozvedela

Nejlepší odpověď
badisko

Vykasli se na to mas rodice co te vychovali a tva biologicka matka je vlastne nekdo cizi …mac se vtom nestarej a odpovedi nehledej mohlo by to tobe a rodine ublizit vic nez pomoct … proste se smir

Další odpovědi
marci1

Pokud chcete opravdu vypátrat svoji biologickou matku, popř. sourozence a počítáte s tím, že to nemusí takové, jaké si to představujete, doporučuji se obrátit na Vaši rodnou matriku ( ta, která vystavila Váš rodný list ). Tam si vyžádejte k nahlédnutí matriční zápis. Zde jsou uvedeni Vaši biologičtí rodiče i s poznámkou o adopci ( číslo soudního rozhodnutí ).

melanie

  • Pošta pro tebe…
  • Jdi matriku ve městě kde se narodila.Pokud to nevíš jdi na matriku, kde ses narodil/a ty