Zajímalo by mě, jestli při rytí záhonu, když náhodou přepůlím žížalu tak žije dál nebo umře. Nevíte někdo? Děkuji.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5878 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
My jsme se Miroslave ve škole učily že u žížaly se obnovuje pouze část těla bez opasku.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym
před 5878 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Zizala se sklada s clanku,tak zda je nechtene prepulena,zizala se zregeneruje,clanky dorostou.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst
před 5878 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Myslím, pokud si to správně pamatuji – už to je pár let 🙂 – že ta polovina s opaskem přežije a ta druhá ne.
|
0
před 5877 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek