Bennasi

Živý nebo mrtvý zub

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo jestli bolí a jak moc (k jaké bolesti by jste přirovnali ) vyzkoušení tou chladivou pěnou " u zubaře zda je zub živý nebo mrtvý . A taky jestli nevíte zda je možné že po obroušení dolní 1čky když se mi zlehka ulomilo je možné že se mi vytvořila menší mezer a mám pocit že se lehce viklá.

Odpovědi
Drap

Z tvého podrobného popisu jsem bohužel nepochopil na co se vlastně ptáš .

pusinka50

Velmi zmatečná otázka, také jsem nepochopila, o co jde?

vera12

nevím jestli se zkouší jestli je zub živý nějakou pěnou ,já si pamatuju ,že to zubařka zkoušela po navrtaní zubu na nerv tenkou jehličkou ,dalo se to vydržet.