hayleyy

Životnost a kvalita sluchátek ?!

Jak je vůbec možné, že sluchátka za 300 – 900kč vydrží max. měsíc a taková sluchátka od „čongů“ za max. 50kč roky? Jaké máte zkušenosti a která sluchátka doporučíte, prosím ? (sluchátka pecky, nikoliv ty velké, díky;))

Odpovědi
cochee

Mám opačné zkušenosti, kromě toho peckové sluchátka bych si nikdy nekoupil, jednak kvůli kvality zvuku a jednak proto, že ještě se nenarodily pecky, které by mi při sebemenším pohybu nevypadly z uší.

McArthur

Obvykle dražší sluchátka vydrží déle, často ale záleží na samotné uživateli, jak se k nim chová. Ono nasoukat špuntová sluchátka do kapsi kalhot není problém a dělá to hodně lidí, jenže problém je, že sluchátka na takové zacházení nejsou stavěná.

Příklad levných sluchátek: http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=3180
Příklad sluchátek, která stojí za to si je koupit, pokud má člověk ochotu se o ně náležitě starat (nelámat kabely, ale hezky je motat): http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=1690