annas

Životní moudra. Myslíte, že sedí?

  1. Recept proti infarktu: Pošlete „kamsi“ každého dřív, než vás stihne naštvat.
  2. Tělo ponořené do vany způsobí, že začne zvonit telefon.
  3. Co se dá rozbít, to se rozbije, co se nedá rozbít, to se rozbije taky.
  4. Usmívejte se! Zítra bude hůř …a pozítří možná už ani nebude.
  5. Člověk se nenaučí pořádně nadávat, dokud se nenaučí řídit auto.
  6. Nikdy se nepřete s blbcem. Někdo by si nemusel všimnout, že je mezi vámi rozdíl.
  7. Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí.
  8. Pozor na nocování v přírodě: Zvířata jednají pudově, což znamená, že po vás pudou.
  9. Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích.
  10. Na životě je nekrásnější ta jeho rozmanitost – každý den vás naštve někdo jiný!

Doplňuji:
… zvířata půjdou.

Nejlepší odpověď
hanulka11

určitě je to tak