Oprah

Životní minimum podruhé

Jsem na MD a mam dve deti do 6 let veku,materskou mam 9537 kc mesicne a pokud jsem dobre pocitala tak by mi k bankrotu chybelo necelych 300 kc,ale jeste k tomu budu dostavat alimenty az mi je konecne soud prizna.

Odpovědi
standa

Nějak vaší otázce (včetně té původní – viz zdroj) nerozumím.

Jak si myslíte, že funguje vyhlášení osobního bankrotu?

Jak do těchto vašich úvah zapadá výše životního minima?

Proč si myslíte, že chybějícíh „300 Kč“ by mohlo ´pomoci´ bankrotu ?

Fakt jsem zvěděv kam se vaše myšlenky ubírají 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-je-zivotni-minimum