BEN

Životní minimum

Kolik je životní minimum

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka byla 37×, včetně odkazů na kalkulačku.
Jeden z mnoha četných odkazů s letošními platnými limity je v odkazu níže.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-je-zivotni-minimum

Další odpovědi
hanulka11

přehled částek životního minima jednotlivých členů domácnosti.
Částky životního minima od 1.1.2007 (platí i od 1.1.2011) v Kč za měsíc – viz § 2 a 3 zákona o životním minimu
pro jednotlivce 3 126 Kč

pro první dospělou osobu v domácnosti 2 880 Kč

pro druhou a další dospělou osobu v domácnosti 2 600 Kč

pro nezaopatřené dítě ve věku do 6 let 1 600 Kč

pro nezaopatřené dítě ve věku 6 až 15 let 1 960 Kč

pro nezaopatřené dítě ve věku 15 až 26 let 2 250 Kč

Doplňuji:
http://www.kur­zy.cz/kalkulac­ka/zivotni-minimum/

Michal Kole

To nejde takto přesně říct, protože zásvisí kolik osob živíte dětí.

pro jednoho člověka je to tuším kolem 3 litrů

Hanulka byla rychlejší

Drap

Životní minimum se počítá pro každého jinak, kde a jak žije atd.Zadejte si do vyhledavače, najdete i s kalkulačkou. životní minimum, pod které nemůže jít exekutor v roce 2011 je 2011 kč.