Miroslavst

Život ve vesmíru

K této otázce mě inspiroval článek, kde je uvedeno že:
Sluneční soustava připomíná při pohledu z opravdu velké vzdálenosti vajíčko chráněné skořápkou tvořenou ledem… (http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/195097-nasa-chce-ulovit-nemesis-neviditelne-dvojce-naseho-slunce.html)
Co když je to opravdu nějaké vajíčko a těch je víc. Z jednoho do druhého se dostat nedá nebo velmi těžko. Nevysvětlovalo by to možnou existenci dalších ve vesmíru?

Nejlepší odpověď
nonnel

Mě by hlavně zajímalo, kdo se dostal tak daleko od naší Sluneční soustavy, že toto může tvrdit.

Další odpovědi
anonym

Pochopil jsem dobře,jak jsi to myslel? Vajíčko, ze kterého se něco vyklube? Tak poetické to není.Nebo je vajíčko galaxie?
Já jsem to také četl,ten článek na Seznamu.Seznam,zvlášť zprávy,beru s rezervou.
Takový poloBlesk.Nic ve zlém.

FOG

Aby z tech vajicek zase nebyli nejaci „Aliens“?
Jinak Sigourney Weaver mam rad.

Toruk

Připadá mi lepší nejprve prozkoumat sebe sama, odhalit svůj SKRYTÝ potenciál a nadále ho efektně využivat. Pravděpodobně by potom takový jedinec, který takovouto seberealizaci provedl neměl potřebu fyzicky cestovat vesmírem…