MonkeyKing

Život na tropickém ostrově

Přiznejme si to koho baví neustále baví ty hádky v Čr. Zeman a vláda, podplácení všeho atd. A také pro slušného člověka nevyzbyde žádný haléř a k tomu zdražování potravin. Inu znáte to
KONEC
Už nic takového
Co takhle odjet na tropický ostrov někde v Karibiku či Pacifiku? Žít si tam osaměle od všech problémů.
Otázky jsou:
Kolik by stálo koupit si vlastní ostrov ( nejlevněji)?
Kde tak vybrat usídlení, v jaké oblasti na světě, aby tam nebylo zemětřesení, cunami, nemoce, války, ale jen tropický ráj?
Myslíte si že by mělo smysl odletět odtud jako obyčejný člověk na nějaký ostrov (např. Jamajku), a tam bydlet a pracovat? ( Mají tamní lidé podobné problémy jako my?)
Co ještě nabízíte za možnosti tropického života.

Děkuji za váš názor.

Nejlepší odpověď
marci1

Vzhledem k tomu, že Vaše otázka je v kategorii „Jídlo, vaření a recepty“, tak asi plánujete odjezd někam na ostrov kanibalů. Tak tam jistě ne, teplo mám ráda, ale vařit se v kotli jen proto, že si na mě někdo smlsne ?
Líbilo se mi žít na nějakém hezkém ostrově, kde nebudou nemoci, katastrofy, války a hlavně zlí a falešní lidé. Prostě lidé, zvířata a příroda se budou mít rádi, budou jeden druhého ochraňovat a mít rád. Tak to by byl ráj na Zemi ! 🙂

Další odpovědi
zjentek

je fakt, že na světě existují místa, kde jedinci žijí bez tzv. „krize v nás“. Znám taková, najít je je jednoduché. Co není jednoduché je- zařadit se ,)

mosoj

Ušetříš, v tropech stačí trenýrky a tričko, zase tě ale něco sežere.

MK44

To je nápad! Pojďte, pojedeme všichni. Složíme se na Jamaiku a od Jamaičanů ji koupíme. Kolik by to stálo, nevím, ale už šetřím, pěkně korunku ke korunce. A Jamaičani ať si to tady se Zemanem užijou místo nás! Jen nevím – ten Karibik? Bez zemětření a bez cunami? A bez uragánů? Snad koupit nějaký atol v Pacifiku. Jenže tam se honějí tsunami od Chile k Japonsku a od Nového Zélandu k Aljašce jen to sviští. Navíc mám strach, aby se ten atol pod námi nepotopil – to víte 10 milionů Čechů je 10 milionů Čechů! A vypasenejch a nasranejch! No to se nám to pěkně komplikuje. A kdyby někdo s sebou vzal svojí vyčůranost, tak by tam brzy vypadalo jako teď tady. Jen místa by bylo míň. To bychom se brzy začali mezi sebou ruchat. Šlamastika! Pak snad utéct na další ostrov. A pak na další – kolik že jich zbývá nekoupených? Aby nám pak nezbylo emigrovat do střední Evropy… 😉