Avatar uživatele
Diana

Život je pes – co s tím?

Ano, připadá mi to tak poslední dobou co si mě život vybral jako fackovacího panáka.Jsem dlouhodobě v pracovní neschopnosti a nějak nevím co dál.Zdravotní stav se mi nelepší.Doma mě berou jako balvan co je k ničemu a jen překáží.Nejraději bych usnula a spala a spala.Jsem protivná sama sobě, ztrácím kontakt se světem.Není nač se těšit a tak jeden den je jako druhý.Co s tím ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jděte na odpovědi,dávejte lidém,kteří ostatní lidi uráží,body. Tím si zaručeně od své deprese pomůžete.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otres-mozku
Doplňuji:
A až Vám bude ještě hůř,tak je začněte taky urážet,jako to tady pár jedinců dělá.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme. (Seneca).
Musíte se naučit žít se svými zdravotními potížemi. Myslete pozitivně – jednou bude líp. Jsou lidé, jejichž zdravotní problémy jsou třeba horší než Vaše. Přečtěte si knihu, určitě tak nebudete sama. Ovšem je důležitá i podpora okolí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Opravdu život je někdytěžký, chápu Vás, zkuste si vyhledat nějaké diskuze tu na netu, třeba na Lidé.cz…je jich tu dost, i ta kniha by pomohla, vyhledejte ve vašem městě knihovnu a půjčte si nějakou knihu na toto téma./Pokud máte vycházky,jinak si třeba nějakou objednejte tu na netu./ Dobrá je i kniha Alchymista…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

A nemůžete dostat od svého lékaře vycházky?
Pokuste si s rodinou o svých pocitech promluvit.Ona i psychická podpora pomáhá v léčbě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek