Diana

Život je pes – co s tím?

Ano, připadá mi to tak poslední dobou co si mě život vybral jako fackovacího panáka.Jsem dlouhodobě v pracovní neschopnosti a nějak nevím co dál.Zdravotní stav se mi nelepší.Doma mě berou jako balvan co je k ničemu a jen překáží.Nejraději bych usnula a spala a spala.Jsem protivná sama sobě, ztrácím kontakt se světem.Není nač se těšit a tak jeden den je jako druhý.Co s tím ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jděte na odpovědi,dávejte lidém,kteří ostatní lidi uráží,body. Tím si zaručeně od své deprese pomůžete.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otres-mozku
Doplňuji:
A až Vám bude ještě hůř,tak je začněte taky urážet,jako to tady pár jedinců dělá.

Další odpovědi
annas

Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme. (Seneca).
Musíte se naučit žít se svými zdravotními potížemi. Myslete pozitivně – jednou bude líp. Jsou lidé, jejichž zdravotní problémy jsou třeba horší než Vaše. Přečtěte si knihu, určitě tak nebudete sama. Ovšem je důležitá i podpora okolí.

BEAES

Opravdu život je někdytěžký, chápu Vás, zkuste si vyhledat nějaké diskuze tu na netu, třeba na Lidé.cz…je jich tu dost, i ta kniha by pomohla, vyhledejte ve vašem městě knihovnu a půjčte si nějakou knihu na toto téma./Pokud máte vycházky,jinak si třeba nějakou objednejte tu na netu./ Dobrá je i kniha Alchymista…

lorja

A nemůžete dostat od svého lékaře vycházky?
Pokuste si s rodinou o svých pocitech promluvit.Ona i psychická podpora pomáhá v léčbě.