Kakakoka

Jak platit socialní a zdravotní když jsem zivnostnik a mám malý výdělek (5 tis.)?

Dobrý den, jsem živnostník, chci se zeptat, když platim socialní a zdravotní, ale nemam velký výdělej jak 5tis. za měsíc, je nějaká možnost, jak to platit jinak? jako jestli tam mam zajit nebo tak…děkuji moc!

Odpovědi
Drap

Žádná úleva neni. Buď musíš platit, nebo zrušit živnost.

lota

Bohužel, výdělek nikoho nezajímá. Minimální platby jsou dané – týkají se všech živnostníků. A každý rok jsou vyšší – zvýšení pro rok 2015: http://poradna­.aktualne.cz/o-kolik-se-pro-osvc-zvysi-minimalni-zalohy/

Mára.kunta

Tady platí „že se ti živnost nevyplatí“ pracuj na černo nikoho nezajímáš takže žádný průser nebude