Radek22

Poradíte, zda správně chápu měsíční placení sociálního a zdravotního pojištění u volné živnosti 51/52?

Dobrý den, vyřídil jsem si živnost ( pro práci ako kurýr woltu). Živnost volná 51/52.. Chtěl bych se zeptat jestli to dobře chápu. Každý měsíc platím sociální pojištění a zdravotní. Pak po novém roce podávám daňové přiznání. Paušálně 6..
0%. (Příjem se počítá i s sociální pojištěním a zdravotním pojištěním ?nebo bez

Odpovědi
Hlada

Pojištění není daňově uznatelný výdaj.