kasie

Jsem v insolvenci, chci si zařídit živnost. Nechápu, jak se bude strhávat částka z příjmu ze živnosti. Poradíte?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Živnost při insolvenci

Sem rok v insolvenci, vše řádně platím. Mám práci, tu si chci i nadále nechat, ale přemýšlím si při insolvenci udělat živnost. Insolvencni spravce s tím nema problem, ale nechapu jak se bude strhavat z toho příjmu ze živnosti. Prý 3/5 z výdělku. Ale nerozumim tomu

Odpovědi
Drap

3/5 ze zisku. Máš problém spočítat 3/5?