Zítra tomu bude 35 let,co jsme si s manželkou řekli „tak“ (obřad byl v Polsku) a já stále přemýšlím,čím ji překvapit.

Otázka tedy zní: čím?!
Doplňuji:
Pokračování v diskuzi:

Nejlepší odpověď
hanulka11

Hlavně aby ses nevyspal a nezapomněl na to. Víš co …uvař dobrej oběd a nech ji a´t má volný den a pak ji jen pozvi ke stolu – pěkně si připijte a dobrou chuť k obědu. Jestli stihneš nějakou květinu . myslím, že by to stačilo.
Já bych byla spokojená.

Další odpovědi
anonym

A jak je to od vas daleko ?? Co ji tak rano vzit na tu vasi radnici ? Zvladli by jste to ?
🙂
Jestli ne , rano ji prineste vase svatebni fotky do postele i se snidani a pak ji konecne reknete o nas dvouch ! 🙂 -iv-
P.S. A zitra je to mesic , co chodim s Dr. axlem. ! :-p

ten který je

Připrav jí dobrou snídani a potom odskoč na chvilku koupit toto krásné auto.Manželce uděláš radost.Snad budou mít zítra otevříno.:-)
http://img.na­dapenny.com/t20/112­46/nadap130603943­110237.jpg

tom004

Zůstaň s ní dalších 35 let. Jinak,klasika,kyt­ka,večeře,a ostatní,těžká rada,neznám ji. 🙂 Slušná doba,ať vám to vydrží.

dědapetr

Dík za tu otázku,mám stejné dilema a čeká mě to po tobě za týden,taky 35let spolu.Tak že se mě ty rady budou taky hodit.Přemýšlel jsem o nějaké večeři někde v solidním podniku,ale ještě nevím.

Deli

Pánové, to je nádhera!
Gratuluji.
My jsme nedávno oslavili 2 roky manželství a příští týden budeme mít výročí 4 roky spolu. To, pravda, neslavíme, ale když se mě manžel ptá, co bych chtěla, říkám mu: Nechat děti babičce a jít s Tebou na rande. Večeři, kino, romantika, sex… Stále mi to nezevšednělo.

Vezměte manželku tedy na rande, jako za svobodna!

kropitko

Já bych to neřešila, prostě si myslím, že si lidé mají dávat pravidelně najevo, jak moc jsou rádi, že jsou spolu a nejen, když mají výročí. No ale pokud na tom trváte, tak bych udělala něco mimořádného, něco co si ten druhý přeje celý život,,no a pokud nevíte co to je, tak ten nápad s návštěvou místa kde jste se vzali není špatný,,,no a jelikož je to tedy dost z ruky, tak proč neobnovit slib manželství v nějakém našem kostele,,, určitě by se nějaký hezký ve vašem okolí našel.

barnajka

Gratuluju k výročí, barbakane! Vám i vaší paní… ;)

Co se toho dárku týká, můžete jí dát třeba „Krabičku vzpomínek“.
Úplně stačí stará krabice od bot, kterou kreativně polepíte třeba vašimi společnými fotografiemi.
Dovnitř pak naskládejte všechno možný i nemožný, k čemu se vážou vaše společný vzpomínky:
*seznámili jste se v ZOO? Faaajn, dejte do krabice jednu utrženou vstupenku!
*musela se vaše paní vdávat s kyticí lučních kopretin natrhaných po cestě, protože objednaný pugét v nestřežené chvíli sežrala sousedovic koza? Bezva, přidejte do krabice jednu umělou kopretinku: schválně, jestli si i vaše paní vzpomene ;)

Atd atd atd…

Vy sám víte nejlíp, co byly „silný momenty“ vašeho vztahu/manželství – snažte se, aby v krabici byl v jednotlivých bodech zachycen víceméně celý váš společný život (seznámení, svatba, první společná dovolená, narození dětí, první manželská krize… :))
Jednotlivé „relikvie“ samozřejmě nemusí být autentické, jde hlavně o tu symboliku.

arygnoc

jejda, kdy dostanete medaili za chrabrost?

anonym

Ten který je: My už máme vůz svých snů a nemíním měnit.Vždyť má také 35 let! 🙂

http://nd05.jxs­.cz/927/083/2399cf867e_7­7897807_o2.jpg

anonym

Tome,dobrá rada. Pokusím se o těch dalších 35 let!

tom004

Já už z těch zbývajících ukrojil šest dalších.Není to tak hrozný. 🙂

anonym

  • iv- .Je to nějakých 400 km a to bychom nestihli a o nás dvou ji řeknu až potom.Co kdyby se zlobila ! 🙂

anonym

No , asi trosicku by se zlobila. ! Nechame to tedy na jeste vhodnejsi prilezitost. ( napr. na zlatou svatbu ). 🙂 -iv-

anonym

Hanulko,ty obědy vařím již několik let a zapomenout se to snad nedá.A kytička je snad samozřejmostí!

hanulka11

Tak vidíš tak neuvař a nedej jí kytku :D :D to by byla překvapená

anonym

Tak to by tedy zírala. 😁

hanulka11

no vidíš a řekni ji k tomu …tak jsem tě konečně překvapil

Deli

Hanulka dnes snídala vtipnou kaši 🙂