nabubindes

Zítra se chystám na vyjížďku, na motorce, kam by jste mně navedli, kde se mám jet podívat?

Doplňuji:
pesimismus není na místě

Nejlepší odpověď
kropitko

Na Karlštejn

Další odpovědi
Jahoda

Určitě Vás zavedu do Jeseníků. Je to úžasné místo a příroda je zde překrásná. 🙂 Vím, o čem mluvím. Poházím odtud ;o)

Miroslavst

Já bych tě navedl se zajet podívat do nejbližší nemocnice na ARO a potom taky na hřbitov, aby ses podíval jak bys mohl skončit, pokud nebudeš jezdit tak jak se má. Ono na motorce jsi strašně zranitelný a i malá chybička se může vymstít. Tak abys to měl na paměti.
Doplňuji:
Statistika nelže.

ReHu

Na Pálavu.
Okolí Třeboně je také krásné.

ten který je

Jed kam budeš mít chut,hlavně se vrat domů i sem na tyto stránky.

Lucy13

Klidně za mnou, prostějov a okolí 🙂

martina1

Jen né do Krkonoš,mám ráda ticho a klid a to opravdu motorkáři nepřinášejí:-(

aramah

Jizerské hory jinak to nejde jinak to nevidím.........

anonym

A co takle Ceskosaske Svycarsko?

oskar

Na Vysočinu je to balzám na nervy.

BENYTA

Když mě uděláš tandemovým spolujezdcem…
🙂:-):-)
Orgány mám stejně už zdevastované…
NO FUTURE…

louhra

Do Sázavy.