JujanCZ

Zítra končí podpora Windows XP. Proto se ptám jestli budou na webu Windows Update stále dostupné ty staré aktualizace.

Víte, nerad bych po čisté instalaci ztratil všechny aktualizace.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
a623682@drdr

Ano

Doplňuji:
viz dneska na idnes (http://techne­t.idnes.cz/od­povedi.aspx?t=KOV­K&strana=2)

OTÁZKA: Dobrý den, budou doposud vyšlé aktualizace, servicepacky atd. pro Win XP nadále ke stažení a pokud ano, jak dlouho. Děkuji a hezký den
Pavel K.
Lukáš Křovák ODPOVĚĎ: Ano, aktualizace budou dostupné ke stažení. Zatím nebylo stanoveno datum, kdy dojde k jejich odstranění ze služby Windows Update. 7.4.2014 11:09

Další odpovědi
NikkiHeat

Ne

Doplňuji:
To ví jedině Bill, takže reinstall odlož na zítra a budeš vědět…

anonym

Ne

Nikdo mimo MS to neví!!
😉
Ale vyjdu-li ze zkušenosti s ukončením podpory Win2k, nebudou nadále žádné (tedy ani dosud vyšlé) aktualizace k dispozici.

seidinka

Ne

briliant

Ano