Avatar uživatele
BEAES

Zítra je Apríl !!!!!!!!

Nezaponeňte si udělat nějakou legraci z někoho, nebo to nedělát?? Skočil vám někdy na něco někdo? :o)))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Gorouš, Vero před 5131 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ale jo, tuhle kdysi máma, nebyla na to zvyklá ;{)=
Doplňuji:
tak, dnes mi to máma opět SEŽRALA I S NAVIJÁKEM… šel jsem si dnes pro pivo a cestou se stavil v CopyShopu. Mají tam i tiskárnu a občas se tam stavím něco si vytisknout. Napsal jsem mail mámě do práce zhruba tohoto znění: „Tak jsem si došel pro to pivo a cestou se stavil v tiskárně, jenže jelikož jsem z tý prodavačky byl úplně mimo [což je mimochodem pravda a ona to ví – na tom jsem to celé založil], fláknul jsem doma nešikovně s taškou, jedno z piv se rozbilo a teď od toho smrdí celej byt.“ Jak už jsem říkal, sežrala mi to i s navijákem… poté, co si mail přečetla, nejdřív asi půl hodiny nahlas nadávala a stěžovala si kolegyním, jakej jsem VŮL a že se z těch ba jednou podělám. No a pak mi volala… než stihla spustit ty nadávky, já na to „Apríl…“ … přiznala, že se nechala nachytat, a řekla „počkej doma…!“ Tak čekám ;{)=

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Já si určitě udělám srandu z rodiny a přátel-nejvíce z přítele, protože ten je prací, tak vytížen a myslí jen na ni, že se mi ho (stejně jako každý rok) podaří nachytat. :D. Jn si budu dávat velkýho majzla, abych sama nenaletěla-to se mi na každého Apríla stává. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Neumím si moc udělat legraci…:) Pokaždý to bylo fiasko 🙂 Ale vždy zkouším znovu a znovu, takže i letos budu zkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Já jsem na to dokonce zapomněl. Děkuji moc za připomínku. Poslední dobou už to nějak běží všechno kolem mě moc rychle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já si srandu udělat neumím, protože je to na mě hned poznat, že lžu. Začnu se uculovat a je po… Takže já si sradnu nedělám, ale jsem ostražitá a když si mi něco nezdá, tak se zeptám jestli to není náhodou vtip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano každý rok na APRIL vždy nachytám svého manžela.dva roky se mi to dařilo i u dcer,ale ty už to vědí ze škole že je april tak u nich se mi to už nedaří je nachytat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Já si zítra apríl opravdu užiju. Budu psát zápočtovou práci z Fyziky. Tak jen doufám, že si profesoři nenachystají nějaký vtípek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
faktor82

Mě skáčou lidi „na špek“ nejen na Apríla ;]

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek