monica.k

Získám zpět odstraněné obrázky ve svém albu na facebooku?

Doplňuji:
No já je odstranila. Ale ptám se zda jdou obnovit na facebooku.
Ty fotky už nikde nemám proto se ptám jestli jdou obnovit.

Odpovědi
ivzez

Kdo je odstranil?
Jestli Facebook (někdo je asi nahlásil), nevrátí je.
jJstli ty, můžeš si je nahrát znovu (máš-li zálohu).

led

Všetky obrázky na FB v zmysle vyjadrenia majiteľa FB, sa v momente uloženia vašich obrázkov na server stávajú majetkom FB. Vy odstranením zo stránok, ich len zneviditeľníte na stránok FB, neodstránite ich však z databáze serveru FB, kde sa s nimi narába podľa vlastného uváženia majiteľov, či zodpovedných pracovníkov FB.
V prípade, že zdrojové fotky už nemáte, skúste sa opýtať na administratíve FB s bližším uvedením vašich registračných údajov a informáciou o obsahu, názvu obrázkov.

anonym

Co ti kdo smazal na společné zdi,máš stále na svém timeline.
Doplňuji:
Jestli sis smazala album,musíš založit nové.