zjentek

Získali jste něco tím, že na světě trávíte tolik času?

..ale popravdě! :o
Doplňuji:
hmm ..takže životní příběh? A to je všechno? A neznáte aspoň způsob, jak by se dal zveřejnit „navěky“ ? :o

Nejlepší odpověď
dudu

Našel jsem ženu, která mě má stále ráda, poslal svůj genetický kód do budoucnosti a nyní čtyři vnoučata ve věku od šesti do osmnácti let jsou našimi sluníčky a potěšením. Dcery jsme vychovali tak, aby nám okolí malinko závidělo.

Další odpovědi
Mirdas

Člověk věkem získává zkušenosti, nadhled ( většinou ), skutečné přátele a mnoho dalšího.
Dovolte mne tedy odpovědět výrokem
Muhamada Aliho, který podle mne Váš dotaz perfektně vystihuje.

Kdo má na život stejný názor v padesáti jako měl ve dvaceti, byl tu třicet let na ho… !

Bios

A co víc než nárok na život bys ještě chtěl? Prostě ho máš, tak si ho užij dle libosti. 😉 Jistě, každý máme nějaké omezení, ale hranice se dají posouvat, či přímo prolamovat.

Na ZŠ mi třídní učitelka sdělila, že nikdy neudělám ani maturitu. Tak jsem momentálně na vysoké. Sice ke státnicím možná nedojdu, ale za pokus to stálo a svým způsobem jsem i hrdý. Můj sen o vědeckém povolání nepřekazí ani neúspěch ve škole. A to mi dal život. (možná to není korektní odpověď, ale co na plat)

Nazdar Bazar

Vědomosti, Pitomosti,Ctnos­ti,Kosti,Pocty,Zlos­ti,Činnosti.

Funna

čím déle žiji, tím více kladných, ale i záporných zážitků s mám se svými nejbližšími…
čím víc chyb dělám, tak tím víc se učím a mám víc zkušenností…
čím jsem starší, tím víc nemocí mám…
čím déle pracuji, tím víc vydělám, sice i utratím, ale i ušetřím…
takže co jsem získala?…no v podstatě nic co by změnilo chod všehomíra, ale můj vnitřní svět se mění každým dnem .-)

anonym

Ne. Nejsem tu kvůli sobě. Nebudu ale tak sobecký, aby když já něčemu nevěřím, neměli jiní šanci využít toho, co jím mohu dát. Jako sociopat nemám co mluvit do emocí, avšak to neznamená, že jim nerozumím. Právě naopak – načež je jasné, že otázka nemá význam. Nemůžeme pokládat otázky na něco, čemu nikdy nebudeme rozumět, poněvadž to samo o sobě nedává smysl. Jsem důkazem, že žít se dá i bez důvodu – bez podmínek, bez smyslu života. Žiji protože mohu – nemám důvod žít, jenže ani důvod zemřít…

zjentek

dudu: takže? ,),),)