arygnoc

získali by ste české občianstvo?

zvládnete test pre cudzincov – žiadateľov o občianstvo?

http://zpravy­.ihned.cz/ces­ko/c1-61297410-emigranti-v-cesku-ceske-obcanstvi

Nejlepší odpověď
iceT

ne,polovina špatně,ale co,už české občanství mám:-)

Další odpovědi
Sůwa

Tak akorát by to vyšlo, jen bych žádala o občanství na ministerstvu zahraničí a pro UNESCO jsem zvolila Karlštejn + ještě nějaká drobná chybička 🙂

anonym

Jestli stačí 80% úspěšnost, pak ano…
Ale – nejsem si zcela jist, zda – narodit se jinde, bych se o ně ucházel. Asi by hodně záleželo – kde.
A tím nemyslím ekonomickou situaci – máme se dobře, máme se dokonce tak dobře, že se ´bojím´, co přijde.

anonym

90%, tak mě snad nevyhostí. To ministerstvo jsem netrefila ☹
Nejsem prostě úřednický typ…

Funna

pokud je počet chyb 0, tak ne…protože jsem teda netušila, že se musí pro získání občanství OSOBNĚ předložit papír na úřadě…si teda nepapatuju, že bych někam osobně chodila…ta otázka je nějak divně formulovaná…

Drap

Ano, získal, neměl bych mít problém

Hamon

Ano. Jen jsem si nepřečetl pořádně odpověď a označil jako správnou získání narozením (správně je narozením, pokud je alespoň jeden z rodičů občanem).

Emefej

Prošel jsem s jednou chybou.