DceFR

Zimní výbava – co to je?

Jsou to jen pneumatiky, nebo ještě něco povinného? A když jen pneu, tak proč název „Zimní výbava“?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zimní výbava jsou řetězy. A za konkrétní značkou jsou povinné !!!

Pak také dobré jegrovo prádlo, beranice, rukavice a teplé fusekle.
Za konkrétní značkou povinné nejsou.

Další odpovědi
hanulka11

to nejsou jen pneu- také řetězy, a dále tyto věci nejspíš nebudou povinné ale doporučené / pytlík s pískem , také fridex, zimní kapalina do ostřikovačů, škrabka na skla, košťátko na odmetení sněhu/

jmhad

a lopatka,nejlépe vojenská,tzv. zákopová.

cukrar

DceFR, to je potřeba vymezit okruh Vašeho dotazu. Pokud myslíte značku C15a – Zimní výbava, tak tam je možnost jet za tuto značku s letními pneumatiky!!!
A teď se spoustu lidí rozohnilo co to píšu. Jistě, za tuto značku můžete jen opravdu s letními pneumatiky, za předpokladu, že máte v kufru řetězy.
(prosím nehodnotit dnešní počasí, to ani řetězy nepomůžou)
Pokud ale myslíte jiné potřeby, tak to určitě již kolegové napsali a je to vše, co Vám umožní přečkat v zimě na silnici, vyprostit vozidlo atd. Jinak je to v Pardubicích (2cm sněhu) jinak na horách!!