Travis

Nevíte, jak je to aktuálně se zimními pneu na D1?

Dobrý den, nevíte, jak je to aktuálně se zimními pneu na D1? Jelikož nepředpokládám teploty nižší než 5 stupňů, nemusím na autě zimní pneu mít.. Nevím však, jak je to na D1 s cedulemi ,,zimní výbava", za kterou musí být bezpodmínečně zimní pneu obuté. Jsou tam ještě tyto cedule?

Odpovědi
Pepa25

Co se týká značek zimní výbava, ty tam podle níže uvedeného článku nejsou:
http://www.roz­hlas.cz/zelena­vlna/motozurnal/_zpra­va/znate-znacku-zimni-vybava--1283522

cochee

Dálnice to má se zimním obutím úplně stejně jako silnice nižší kategorie. Na poslední tvou otázku (větu) odpověď neznám.

cukrar

Travis, nejděte si text, co znamená značka C15a. Zimní výbava. Najdete tam že za tuto značku můžete jet i s letními pneumatiky, za předpokladu, že:…(hledejte, páč mi nevěříte)