Dodo242

Zimni Penumatiky

Do kdy mají být na osobnim autě zimni pneumatiky??… a do kdy budou značky na dálnicích?? dekuji

Nejlepší odpověď
Marunka

není to náhodou do 31.března??

Další odpovědi
anonym

Zima 2009/2010: Zimní pneumatiky budou na dálnici D1 povinné pro všechny
Od 1. listopadu 2009 do 30. března 2010 tedy bude pro každého řidiče v úseku dálnice D1 Loket (exit 66) – Velká Bíteš (exit 162) povinné mít na voze zimní obutí.
Jinak pro řidiče se doporučuje používat zimní pneumatiky od 8°C a nižší.při této teplotě mají zimní pneumatiky lepší přilnavost k silnici,protože nejsou tak tvrdé jako letní.Samotné přezutí záleží už jen na každém z nás.

zase špatná odpověď,nebo někdo neumí číst???