jendahun

Zima je na spadnutí,s bohem léto…

Tak dnes jsem viděl a slyšel letět husy.Je konec ptačích árií…
Doplňuji:
Tak dobře otázku…dožijeme jejich příletu,nebo je to už naposled?
Pro Rosinku: však Tebe přejde smích,až Ti poteče z nosu,budeš kašlat a chrchlat,smrkat a kýchat.:-()

Nejlepší odpověď
hanny 2

…a začne dlouhá zima…,taky je mně z toho smutno!
A otázka?
Doplňuji:
A proč naposled?Na jaře zase přiletí,však se dočkáme......­..http://www.pri­roda.cz/clanky­.php?detail=1093

Další odpovědi
led

Zarmoutím vás, letos naposled, ale když přijde jaro, uslyšíme je zpívat Píseň jara.

Ale i zima je krásná, jenom se třeba dívat…

rosinka

🙂
A já děkuju,že se mám čemu zasmát!
Doplňuji:
No jo,no jo,už se nesměju. ;). Taky budu radši,až se teplo vrátí, a to smrkání mi radši nepřej…

Vlk-Gabriela

Všechna roční období jsou hezká a hlavně potřebná pro přírodu.