Dismas

Žili byste raději v Iráku nyní, nebo za Saddáma?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

nyní

Proboha, to myslíš vážně? NIKDY! Schází třetí možnost.

Další odpovědi
Kryšpín

za Saddáma

Irák je po svržení Husajna pro Amíci odstrašujícím příkladem, bezpečnostní situace je katastrofální, země upadá do občanské války. A sice kurdskou, sunnitskou a šiitskou, Irák a další podobné státy nemají zájem o americkou demokracii, ani o arabské jaro, tyto země se musí držet tvrdou rukou, poté lze různé tlupy ovládnout.
Syrský vyslanec Bašar Arbik mimo jiné vyslovil názor. – Evropa by se měla starat o své národní zájmy a nepřijímat instrukce a rozkazy z USA a rovněž přestat tolerovat jednání bohatých arabských států. Můj názor je, za Husajna tam byla tvrdá disciplína, ale pořádek.

Agneta

nyní

Merkelová s Bushem asi nyní:DDD

Merklová chtěla podporovat opozici proti Assadovi, a teď je v Sýrii 14 miliónů lidí bez přístřeší…
Sarkozi a Blair bombardovali Ghaddáfího – aby tam teď bylo stokrát větší peklo, než tenkrát.
A kdo z toho má profit?:DDD