Anette

Žiletky VENUS

Mám takový holicí strojek/žiletku Venus ( http://licoupon­queen.com/wp-content/upload­s/2012/09/gillet­te-venus-razor.jpg ) a potřebovala bych si koupit nový hlavice,ale jsou docela drahý a v obchodě jsem dneska viděla 5 žiletek taky od Gilette asi za 110 kč a zajímalo by mě,jakýje mezi těma levnějšíma žiletkama a tímhle holícím strojkem rozdíl,tak jestli máte někdo s tím zkušenosti,poraďte prosím :)

Odpovědi
anonym

jééé, ty mám taky, taky jsem je už hledla, ale byly dobrý, vydržely dlouho, byly super, mysím, že taky nebudou moc levný, protože ta sada stála asi 300,– Kč

iceT

Jde hlavně o to,aby ti ty levnější náhradní břity na tvůj strojek pasovaly.
Doplňuji:
Aha,tak vícebřitá hlavice bude zaručeně lepší než pouze dvoubřitá,proto jsou ty náhrady asi i dražší.Ale vím určitě,že ne všechny náhradní hlavice stejné značky budou pasovat na tělo strojku.Napsala bych ti interní poštou,jako ty mě,ale bohužel máš privátní profil,tak píšu takhle.

Funna

pokud se ty žilletky stejně jmenují…nemyslím gilette, ale venus, měli by sedět…ale 5 za 110 je až podezřele málo…to zřejmě nebudou ty, co potřebuješ…