ptáč

Žijí ještě potomci praotce Čecha?

Žijú ešte potomkovia praotca Čecha?

Nejlepší odpověď
led

Ano a nájdete ich na celom svete a mnohí z nich už ani reč svojich predkov neovládajú a považujú sa za príslušníkov iných národov. História človeka je už raz taká. Nie je to len prípad potomkov Praotca Čecha.

Další odpovědi
annas

Před několika dny jsem zaslechla v rozhlase, že na jižní Moravě kolem Uherského Hradiště provádějí zástupci brněnského antropologického ústavu u vybraných mužů odběr slin na DNA.

Chtějí zjistit, kdo patří k potomkům obyvatel Velké Moravy a žije na stejném území. .

Stejně tak žijí pomoci nejstarších Čechů, ale mohou být rozotýlení po celém světě.

marci1

František Ringo Čech. 🙂

Frogman

To by chtělo pořádně vypátrat. :DD
Taky by mě zajímalo, kdo byli mí předci. :DDD

Šidlo

neszistíte…ani najväčší experti toto nezistia, iba ak by objavili hrob, niečo, čo potvrdzuje jeho pravosť a potom zobierali národu dna…čo je nelegálne

Štoura

Samozřejmě, že ano. Ale nebylo to tak, jak píše Jirásek („praotec Čech vystoupil na horu Říp, rozhlédl se a vidíc zemi oplývající mlékem a strdím řekl, že zde zůstaneme“).
Ve skutečnosti se na vrchol nechal vynést, frťana si jako obvykle nedal, aby se mu nezakalil zrak po slivovici z Moravy, která už tehdy byla pančovaná metanolem, rozhlédl se se a uviděl

  • na západě dálnici D8, potažno E55 – zde mohl zaměstnat část svých synů jako pasáků odírajících sexuchtivé Germány,
  • na jihovýchodě kouřící komíny elektrárny v Mělníce – zde umístil druhou část synů do správní rady a ti mohli a můžou odírat i soukmenovce.
  • vinice u Mělníka sice nebyly tak atraktivní jako ty moravské, ale opilci slovanští i germánští nasypou také nějaký peníz krčmářům, zbytku synů velkého praotce. I to „strdí“ nebylo k zahození, dá se z něho uvařit pivo zvané medovina.

Takže nevěřte idealistickým a na růžovo natřeným pohledům na naše dějiny, v české kotlině se chytračilo a podvádělo na nejvyšších místech už od počátku české historie.

Agneta

Hele, ty z té věty pod tím do toho nemíchej:DDD

arachis

Nejspíše jsme všichni jeho potomci,no ne?