Miroslavst

Žijete-li s partnerem, kdo z vás víc utrací?

Nebo se ptáte jeden druhého-můžu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nikdy mě nenapadlo tohle řešit,ani nad tím přemýšlet,doufám,že manžel je na tom stejně jako já.
Jinak podle mého,každý si to zařídí doma,tak jak jemu a tomu druhému to vyhovuje…

Další odpovědi
anonym

máme súplečnou kasu a i každý své vlastní peníze pro své potřeby,asi víc utrácím já

panenka

U nás neutrácí nikdo každý týden dostanu od manžela peníze nakoupím ,zaplatím co mám a zbytek mám pro sebe a pro děti.

ReHu

Záludná otázka. Protože pro někoho je třeba něco utrácení a pro toho druhého potřebná věc.
Ale, asi já. I když to šlo stejně z mé kapsy a ne ze společné.

GM

Žijeme s partnerem každý za své, utrácím ze svého. Utrácím víc já, jak můžu tak pomůžu dětem, ale on je jako Strýček Skrblík. Nedostanou od něho nic ani k narozeninám a na Vánoce.