Žije v ČR více lidí nebo lidu?

Bude nám v této otázce jasno po prezidentských volbách?
Doplňuji:
klubru, to co se u nás děje okolo kampaně, to je jen slabý odvar toho, co se děje jinde ve světě. Takže z ostudy neměj obavy !

Nejlepší odpověď
M.

Pokaždé lidí :) Jen se lid nakonec rozdělí na tři skupiny. :)

Další odpovědi
anonym

Nebude mi jasno, ani jeden z pozůstalých kandidátů pro mně není vhodný na post prezidenta, takže zítřejší volby bojkotuji.
Je mi z této prezidentské kampaně špatně, ale co se divím, jsou to volby po „česku“. No co, alespoň budeme ostatnímu světu pro smích, to už vlastně jsme, tak co.

anonym

Jsme sice lid České republiky, ale žije zde více lidí (než třeba před sto lety).
Vzhledem k tomu, že se ale na internetu dnes objevila zpráva, že Václav Klaus v případě zvolení Karla Schwarzenberga hodlá emigrovat, tak třeba těch lidí zase o něco ubude.
Teď mám zase hlavu v pejru, koho to mám jít zítra volit. Už aby to bylo za námi!

anonym

ad ocko, Klaus bude jen následovat svoje peníze, protože účty v zahraničí má už od dob bývalého režimu. Ostatně mu tam studovali i děti. Kdo měl v tehdejším systému takové možnosti?

anonym

pardon, studovaly!

anonym

Bohemico, to mi samozřejmě došlo. Ta oprava byla zbytečná – holt se někdy „chybička vloudí“ i Čechomilům.
Já jen usilovně přemýšlím, zda to není od našeho Vašíka taková šikovná předvolební klička. Že by tím mohl eventuálně Karlíkovi přihrát hezkých pár voličů. Já tomu chlapovi prostě nevěřím ani nos mezi očima. Je to křivák, a to kapitálních rozměrů.

anonym

ocko, týká se tvůj postřeh Václava nebo Karla? S tou nedůvěrou…Jeden už v tom má zmatky.