autacek

Žije u nás ve volné přírodě Lemra obecná, zvaná líná ? Viděli jste ji někdy na vlastní oči ?

Nejlepší odpověď
zjentek

spousty, ale dnes už se stahují mezi lidi ..mezi pracující, zabezpečené muže ,)
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=lem­ra+l%C3%ADn%C3%A1&cli­ent=firefox-a&hs=w62&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=sVjE­UbOnN4zOswao4o­CYBw&ved=0CDkQs­AQ&biw=1280&bih=707

Další odpovědi
www

Nežije, ale v přeneseném smyslu jich vidím denně celé spousty 😁

Zdroj: necyklopedie.wi­kia.com/wiki/Lem­ra

marci1

Ve volné přírodě se u nás nevyskytuje, ale v kinech ano. 🙂
http://www.sms­.cz/film/lemra-lina

Dochy

Vídám pravidelně. Přinejmenším při ranní a večerní hygieně. proč?

Kyta

Když sem byl v pubertě,,moje mamka mi často říkala,,Ty seš ale lemra:D,,takže sem ji viděl na vlastní oči,,když sem se podíval do zrcadla:D

anonym

Ve volné přírodě ne, to by se musela ta lemra líná o sebe sama starat, žije převážně někde v bytech, nebo rodinných domech, může být ženského i mužského rodu, najdeme ji převážně na gaučích a houpacích sítích, ani židlí nepohrdne, z duše odporné jsou jí polohy například v kleku, nebo dřepu. Dlouhým testováním nejlepších lékařských týmů z Nasa se zjistilo, že ani chůze, nebo jízda na kole jí nedělá dobře, je proto velmi důležité se o ni starat co nejpečlivěji, s láskou a něhou, dopřát jí klidné, ničím nerušené prostředí, tím se nejlépe dočkáme dobrých a kvalitních lemer a pokud budeme mít štěstí, dočkáme se i potomků, malých roztomilých lemřiček, které nám budou náš nudný život jistě rády spestřovat.

Tarzan

Jistě utlačovaná menšina …