moncl

Žije mýval v Česku? Zajímalo by mě, jestli si kámoš nevymýšlí.

Nejlepší odpověď
GM

Jasně že žije. V každé pořádné ZOO.

Další odpovědi
pusso

Úplně normálně,chovame dva-rostomilý páreček.Nejsou nároční,ale velicí nezbedové.

anonym

http://www.mys­livost.cz/Caso­pis-Myslivost/Mys­livost/2009/Pro­sinec---2009/Myval-severni--Nezadouci-ci-invazivni-druh-.aspx

elektrikář

Mohou pokud utečou nějakému chovateli nebo přicestují jako černí pasažeři mezi nákladem. Nedávno jednoho našli v kontejneru z Austrálie. Našel tam několik plechovek z limonádou a naučil se je po cestě otevírat.

mojitek

ano,žijí,ale rosomáci jim žerou vsechny jejich nakladena vajicka