Avatar uživatele
zzzzz

Zhubnul Kyklop z Maxim Turbolenc, nebo je to jen reklama?

Neustále narážím na komerční články, kde píšou, že zhubnul 80kilo za rok. Viděl ho někdo z vás v poslední době na živo, že by to mohl potvrdit, nebo můžete potvrdit, že je to jen lživá reklama?

Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, tak nemám přehled, ale zhubnout 80 kilo za rok, se mi zdá šílené:-))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, anonym, marci1, honza001, Nazdar Bazar před 3581 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Odpoveď byla označena jako užitečná

Viděla jsem ho v televizi skutečně hubenějšího a to fakt o dost. Někde psali,že cvičit nemohl kvůli zátěži na klouby,ale měl snížit veškeré porce o polovinu.
Já mu moc fandím a věřím tomu. Zrovna dnes večer na Markíze budou opakovat pořad Extrémní přeměny,druhá šance na život, který jsem s oblibou sledovala. Úplně mě to pohltilo,obdivovala jsem,jak pod trenérem obézní lidé shodili svou polovinu váhy během jednoho roka. Neskutečně tvrdá dřina,dril a vytrvalost. Musí to být makačka,šíleně jsem s nimi soucítila,ale opravdu zhubnout do roka svou polovinu váhy jde. Hubnuli 100 i více kil.
Já před takovými lidmi smekám. Z toho pořadu jsem si vzala,že jde překonat sám sebe. Já sice nepotřebuji hubnout,ale když něčeho chci dosáhnout,vždy si na ten pořad vzpomenu. :)
Doplňuji:
…jé,dnes vlastně ještě není 1.7.,omlouvám se,až zítra večer pořad dávají…:)

Upravil/a: Andělé

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Údajně za to mohl „úžasný přípravek“ OBEZIN, ovšem v jiném bulvárně žurnalistickém
serveru jsem se dočetl že za to mohl rozvod. V každém případě je to informace k ničemu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Údajně tolik opravdu zhubnul. Pod dohledem dietoložky. Musel údajně zhubnout ze zdravotních důvodů, zejména kvůli potížím s klouby. Prohlásil, že kdysi snědl 4 „hotovky“, ale teď si dá třeba jen stehýnko, 2 knedlíky a 2 lžíce zelí. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek