Anonymous198

Zhubnu když budu jíst jenom 1× denně a mám dost pohybu ?

Odpovědi
df

Budeš jíst 1× denně a tělo si řekne: aha mám omezený přísun potravy. Musím si dělat zásoby a budu zpracovanou potravu ukládat do tuků. Po skončení diety přibereš ještě víc.

Kašli na kila. Krása se ukrývá uvnitř nás. :)

Tw!st

Když budeš jíst jen 1× denně tak je to to nejhorší co můžeš udělat. Zpomalí se ti metabolismus a tvé tělo se přepne do „nouzového režimu“ a bude si zuby nehty držet všechen tuk. Naopak musíš jíst po vícero menších porcích denně a počítat si kalorie.

Rokio

Máš jíst pravidelně v menších dávkách a dostatečně pít. Dále jez zdravě a s pohybem to nepřežeň. Samozřejmě vynech cigarety a tvrdé drogy.

Nandi

Určitě není dobré jíst 1× denně,mělo by se jíst 4× – 5× v menších porcích.