Dionizo

Zhubnout stehna

Potřebuji zhubnout a zpevnit stehna.

Nejlepší odpověď
Alesh

Kolo, in-line … co chceš slyšet? prášky? reklamní nesmysly? Nemusíš nijak moc, ale hlavně pravidelně sportovat, jelikož se blíží zima, tak spíš to bude na zalezení do tepla, tj. spinning a nebo pak klasické bruslení. K tomu si samozřejmě můžeš dát všechny ty aerobiky, zumby a podobná moderní hopsání.

Další odpovědi
anonym

Mnohokrát položená a odpovídaná otázka. K tomu tady slouží vyhledávací lišta, to je to vpravo s lupou.