Avatar uživatele
anonym

Zhoršené vyhledávání službou Google poslední dobou?

Co jsem dříve – míněno před půl rokem mohl najít, dnes nemohu. Je pravdou, že google omezil vyhledávání? Nenajdu stránky kde jsem zveřejnil svůj mail, nenalezne ani … ale snad se mu musím přizpůsobit a nesdělit co jsem hledal? Ale zase naopak veliké plus pro Google: Nabízí služby jako AdWords či AdSense, z nichž jedna je zpoplatněna – znamená to provázání účtů u Google a počítače se sdělením reálné adresy pro doručování výpisu a pro platby. Jakým směrem jde google? Neměla by poskytovat služby s nástroji na zlepšování marketingu a sledování toho co potenciální zákazníci hledají Nezávislá společnost/firma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Andělé před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem notoricky prohledavac anglicky psaneho internetu pomoci Googlu a musim rict ze jsem (nastesti) zadne zhorseni kvality vyhledavani nezaregistroval.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Také nepozoruji zhoršení. Spíše naopak.
Pokud chcete z vyhledávání googlu vytěžit maximum tak si zaregistruje google ucet (Váš email) a prihlaste se pod ním na googlu. Tím budete mít vyhledávání které se bude přizpůsobovat vám osobně, vaším zvyklostem, zájmům oblíbeným stránkám na webu které označujete hvězdičkou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek