Zhoršené vyhledávání službou Google poslední dobou?

Co jsem dříve – míněno před půl rokem mohl najít, dnes nemohu. Je pravdou, že google omezil vyhledávání? Nenajdu stránky kde jsem zveřejnil svůj mail, nenalezne ani … ale snad se mu musím přizpůsobit a nesdělit co jsem hledal? Ale zase naopak veliké plus pro Google: Nabízí služby jako AdWords či AdSense, z nichž jedna je zpoplatněna – znamená to provázání účtů u Google a počítače se sdělením reálné adresy pro doručování výpisu a pro platby. Jakým směrem jde google? Neměla by poskytovat služby s nástroji na zlepšování marketingu a sledování toho co potenciální zákazníci hledají Nezávislá společnost/firma?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem notoricky prohledavac anglicky psaneho internetu pomoci Googlu a musim rict ze jsem (nastesti) zadne zhorseni kvality vyhledavani nezaregistroval.

Další odpovědi
anonym

Také nepozoruji zhoršení. Spíše naopak.
Pokud chcete z vyhledávání googlu vytěžit maximum tak si zaregistruje google ucet (Váš email) a prihlaste se pod ním na googlu. Tím budete mít vyhledávání které se bude přizpůsobovat vám osobně, vaším zvyklostem, zájmům oblíbeným stránkám na webu které označujete hvězdičkou