iceT

Zhasla další česká herecká hvězda…

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/278534-zemrel-herec-radoslav-brzobohaty.html

Která jeho postava se vám nejvíc líbila?U mě je to čaroděj Mrakomor…

Nejlepší odpověď
ten který je

Fandil jsem postavě v podobě agenta Bláhy.
Čest jeho památce!

Další odpovědi
mosoj

Čest a sláva tomu kdo umí !
Na co sáhl to se povedlo. Jmenovat nebudu.

Damiana

Smutná zpráva. Ještě tak nespravedlivě, den před kulatinami…
Na co ve svém řemesle sáhnul, to bylo skvělé. Byl dokonalý v Uchu, ve filmu Všichni dobří rodáci, ale i jako agent Bláha v Majoru Zemanovi. Mrakomor je klasika, stejně jako F. L. Věk. Na divadle byl vynikající v představení Král Krysa. Měla jsem tu čest se s ním několikrát potkat a byl to opravdu moc příjemný a charismatický Chlap. To velké Ch k němu pasovalo. Ztratili jsme další legendu…
Čest jeho památce.

anonym

Byl to PAN HEREC. Další z těch, po nichž zůstává prázdné místo.
Každá jeho role byla úžasná.
Dveře do Síně slávy má otevřené dokořán, tentokrát ty věčné.

johana 56

Je to smutné,odešel další výjimečný člověk.Každou roli jakoby měl napsanou přímo "na tělo "Díky technice si jeho herecké mistrovství můžeme připomenout třeba i za pár deseletí…
Doplňuji:
Desetiletí,om­louvám se.

anonym

Smutné…těsně před jubileem. Byl to vynikající Pan Herec a taky pro nás- ženy, velký fešák…:-((

led

Odišiel Človek a Herec.
Pri tom množstve jeho hereckých tvárí ťažko vybrať, aby som neukrivdila druhej. Snažil sa do každej postvy dať maximum.
Doplňuji:
Herecké hviezdy nesvietia len za svojho života. Ich svetlo sprevádza i nasledujúce generácie.

Lucijej

Jéééj.

Mě se taky líbil Mrakomor, a pak ještě, jak hrál dědka s Alzheimrem (nebo čím to trpěl, už nevím) ve filmu Brainstorm.

manon

Odchází postupně celá jedna velká generace, spojená s výraznou epochou našeho filmu.

Musím to říct obráceně: Nevzpomínám si, že by se mi v nějaké roli nelíbil. Žádná taková prostě nebyla.

hanulka11

on byl PAN herec a to mu zůstane i v nebi a kdo má chuť zaposlouchejte se
http://www.you­tube.com/watch?v=Zo­YaRkn8nlw
Doplňuji:
znovu http://www.you­tube.com/watch?v=Zo­YaRkn8nlw

terry

Teď jsem to zjistila na Novinkách. Je to velká škoda, jednou to čeká každého ☹.