Miroslavst

Zeštíhluje plavání?

Je pravda, že plavání zeštíhluje?
Co tedy dělají velryby špatně?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Plavání spaluje přebytečné tuky… Velry\ba žádné přebytečné tuky nemá 😉 Jsou to svaly a potřebné tuky 😉

Další odpovědi
SajmonModer

Plavání je nejlepší sport! Protáhne celé tělo a vymakáte si jím celé tělo, je-likož plavání zabírá na všechny svaly.

dědapetr

Intenzivní plavání zeštíhluje a velryba plave pomalu víc splývá a dost se živý a to ve vodě.

Co

Velryby jsou tlusté, aspoň tak vypadají. Aby zeštíhly, měly by se projít těch pár metrů do trafiky pěšky. A vyjít na čerstvý vzduch. Ne?

Janča169

Já dokonce plavu a jako neubližuje to ale když si po plavání dáte něaký tučný pokrm tak jste plaval/a zbytečně.

vlajan1981

Velryby nedělají nic špatně. Nejsou tak velké proto, že by byly tlusté. :) Jinak ano plavání opravdu zeštíhluje, sama s tím mám velmi pozitivní zkušenosti. Začátkem léta jsme si na zahradu koupili plastový bazén od https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ a od té doby chodím každý den pravidelně plavat. No a před pár dny jsem se vážila a mám nějakých 6 kilo dole, takže si myslím, že za to vděčím právě tomu.