Avatar uživatele
Miroslavst

Zeštíhluje plavání?

Je pravda, že plavání zeštíhluje?
Co tedy dělají velryby špatně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, modrypezotek, iceT, hanny 2 před 4754 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Plavání spaluje přebytečné tuky… Velry\ba žádné přebytečné tuky nemá 😉 Jsou to svaly a potřebné tuky 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Plavání je nejlepší sport! Protáhne celé tělo a vymakáte si jím celé tělo, je-likož plavání zabírá na všechny svaly.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Intenzivní plavání zeštíhluje a velryba plave pomalu víc splývá a dost se živý a to ve vodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Co

Velryby jsou tlusté, aspoň tak vypadají. Aby zeštíhly, měly by se projít těch pár metrů do trafiky pěšky. A vyjít na čerstvý vzduch. Ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janča169

Já dokonce plavu a jako neubližuje to ale když si po plavání dáte něaký tučný pokrm tak jste plaval/a zbytečně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vlajan1981

Velryby nedělají nic špatně. Nejsou tak velké proto, že by byly tlusté. :) Jinak ano plavání opravdu zeštíhluje, sama s tím mám velmi pozitivní zkušenosti. Začátkem léta jsme si na zahradu koupili plastový bazén od https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ a od té doby chodím každý den pravidelně plavat. No a před pár dny jsem se vážila a mám nějakých 6 kilo dole, takže si myslím, že za to vděčím právě tomu.

Nový příspěvek