iwetax

Zesměšňování babyboxu

Babybox je určitě moc užitečná věc. Minulí týden dal otec do babyboxu 2měsíční miminko když šla máma do práce a on měl hlídat, pak ho chtěl zpátky. Mě todle přijde jako zesměšňování této důležité věci i lidí kteří se o babybox zasadili. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Mě spíš napadá, jestli se nechtěl spíš ten přítel matce dítěte pomstít. Protože když si člověk představí, jak bude muset běhat po soudech, nechat si dělat testy DNA a navíc ji budou i vyslíchat různí sociální pracovníci, tak to je jako dost dobře promyšlená pomsta. Já bych toho chlapa poslala k šípku.

Další odpovědi
Q

Lidé ztrácejí úctu k čemukoliv, sami k sobě. Je to stejné, jako když 10letý žák volá na policii, že je ve škole bomba,když mají psát písemnou práci z matematiky. Morálka lidí upadá, ovšem jak ji zvednout?

anonym

Se zesměšňováním to asi nemá nic společného.
To by musel být zcela dementní.O okol­nostech nevím vůbec nic.Ta věčná otázka – Proč? Co TŘEBA – bezvýchodná situace?

anetadela1

Za zneužívání babyboxu by se měla dávat přinejmenším pokuta.

Michal

Já bych to jako zesměšňování nebral,spíš jako hrubé zneužití této služby.Asi se něco záporného v té rodině děje.Ten muž by určitě potřeboval odborný pohovor a ta žena taky.
Jé to varovný signál!

holčička

Já si myslím že je to užitečná věc a lide by si toho měli vážit,Tolik dětí se našlo v zimě na mrazu a nebýt hodných lidí tak by ty malé stvoření zmrzli.Ale v tomto případě si myslím že je to opravdu zesměšnování baby boxu.To není jako chůva na hlídání,přeci.Nebop snad ne?