Moni27

Zeptám se… Myslíte si že by šlo prodávat recepty??

mám je v hezké koužkové vazbě ale nevim jakym stylem je zkusit rozprodávat?? Vytvářim to sama (tisk,kroužková vazba…) jen bych to kdo má zájem rozesílala lidem…

Nejlepší odpověď
rynek878

Při dnešním množství webových stránek,které nabízejí bezplatně, nepřeberný počet receptů zdarma, to asi nemá šanci na úspěch.

Další odpovědi
Ponytail

Záleží i na tom, za kolik peněz byste to prodávala. Osobně ale taky příliš velké šance nedávám. Nicméně, pokud se rozhodnete zkusit to, dejte pozor, aby vaše aktivity nenaplňovaly znaky soustavného podnikání, prootže pak byste si musela založiz živnostenský list nebo doufat, že vás někdo nenapráší finančáku.

baghira

Receptů je všude jako smetí. Když chci uvařit něco extra, většinou najdu recept na netu, vytisknu, uvařím a recept zahodím nebo (častěji) ztratím.
Obávám se, že tato „komodita“ je docela bezcenná. Když už i Pohlreicha přidávají v obchodě zdarma ke kdejakému šlehači…

hanulka11

zkus si založit své stránky a tam je nabídnout -jde o to zda se najdou tací, kdo je koupí

anonym

V dnesni dobe – pocitacu a odpovedi 🙂 to bude tezke. I stranky stoji moc penez a reklama …nejak se ti lidi o vasem sesitku musi dozvedet. Je mi to az skoro lito vas zklamat , ale nesla bych do toho. Ale nenechte se jen mnou odradit. Beru to tak , ze je pro mladsi uz skoro jen ten pocitac a pro nas " stredni a strarsi " nekdy i nektere vystrizene recepty z casopisu , kterych je uz take hrozne moc.. plus specialni na recepty. ☹ -iv-

Katusa

Existují takové hezké stránky, http://www.fler.cz/ , na těch se prodávají nejrůznější ručně vyrobené předměty. Můžeš se tam zkusit zaregistrovat, a předmět zkusit vystavit… Třeba to někoho zaujme

Leontyn

Nesouhlasím, že by to nemělo šanci na úspěch. Jestliže jsou recepty originální, vlastní, nápadité, pak to šanci má i v knižní podobě. Druhou možností je, že si založíte vlastní webovou stránku, kam umístíte recepty i s fotkami a budete vydělávat na kontextové reklamě – tzn. že jen vložíte kód a např. Google Vám zaplatí za klik návštěvníka.