michalds

Ženy, v kolika letech jste dostaly svou první menstruaci?

Anketa POUZE pro osoby pohlaví ženského.

(pro ty, co ve 14 letech, dejte v 15cti.)

Nejlepší odpověď
iceT

Tak to jsi mě michaldsi dostal, vůbec si na to nepamatuji.

ale pamatuju si kdy, akorát si myslím, že je po tom prd, nejsi můj doktor.

Další odpovědi
da ny

v 15 letech

Téměř o rok dříve…
Někam ti „ulítla“ 14 :)

Zajmalek

ve 12 letech

michalds

da ny: A přečetla sis celou otázku včetně toho, co je v závorce?

michalds

Baby, nebojte se odpovídat. Sonda do ženského těla i duše :)

Mc Merkurion

… teda ty máš starosti a zájmy …

michalds

A vidíš to, normální otázka a když jde na lámání chleba, tak se každá snad bojí. Nebo stydí? :)

Mc Merkurion

… co kecáš, já bych ti klíďo odpověděl, ale za a) jsi si se mě neptal a za b)ještě jsem ji nedostal (a už asi nedostanu) … jinak to opravdu nejni normální otázka (zeptat se holka,jelikož to ještě nedostala, a připadá si blbě, tak to pochopim, takhle je to /slušně řečeno/ netaktní) …

michalds

Hele v pohodě, tady je všechno taktní. Většinou je takt 2/4 nebo 4/4 😉