kurec

Ženy, proč nosíte silonky v pleťové barvě? Vždyť to skoro vypadá, jako byste je nenosily.

Nebo to je jen kvůli tomu, že společnost je takhle prostě už nastavená, takže je problém jít proti? Nebo to nosíte, protože vám připadá takhle lesklá pokožka víc sexy?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Mimo jiné (skrytí nedostatků) taky etiketa. Mít v profesionálním prostředí holé nohy je nepřípustné, takže buď černé, nebo tělové.

Další odpovědi
Arne1

Myslím, že je to právě proto, aby to vypadalo, jako že nejsou.

anonym

To není tak úplně pravda, nosí se i jiné barvy, ale ty tělovky jsou neutrální, takže se další doplňky můžou líp kombinovat. Navíc je v nich tepleji, pak ještě nejsou pod nimi tak vidět nějaké ty nedostatky (žilky, nějaký pihy atd) a ještě jedna věc, těm silnějším ženám se v nich až tak moc neklepe sádlo.

xiperio

A jaké chcete aby nosily? Kostkované nebo pruhované? Nebo barevné? Myslím, že to nosí k vůli Vám.

nyjono

Záleží na prostředí a postavení ženy na pracovním nebo společenském žebříčku.
Někde to prostě postavení vyžaduje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

RyuzakiKate: Tak i Michelle Obama to zvládla bez punčocháčů. A nevěřím že by si to prosadila z pozice paní prezidentové, předtím byla pokud vím úspěšnou právničkou.

RyuzakiKate

Zajímavé. Ta si to asi ale vzhledem k její barvě kůže asi může dovolit, já mám nohy jak sejry :))